MSH Medical Solution for Health, jest firmą zajmującą się importem i dystrybucją urządzeń medycznych dla różnych specjalizacji medycznych.

Wieloletnie doświadczeniem oraz wiedza pozwalają na rozwiązania medyczne, które wspierają w codziennej pracy lekarzy pracujący na naszych urządzeniach. Rzetelność, uczciwość oraz wysokiej klasy urządzenia medyczne, wyróżniają nas na tle firm konkurencyjnych.
Wszelkie podejmowane przez nas działania mają na celu nawiązanie długofalowej i opartej na obopólnym zaufaniu współpracy. Klient to najważniejszy i najcenniejszy element pracy MSH, a jego recenzja jest najlepszą reklamą firmy.

Wybraliśmy najprostszą i naszym zdaniem najlepszą drogę zbudowania dobrych i stałych relacji z nabywcami urządzeń z naszej oferty. Dbamy o jak najwyższą jakość obsługi oraz bogatą ofertę oryginalnych produktów rozpoznawalnych i cenionych marek. Jako wyspecjalizowany dystrybutor posiadamy tylko i wyłącznie sprzęt wysokiej klasy, będący gwarancją efektywności i skuteczności działania.

Nasi handlowcy to wykwalifikowani oraz kompetentni zawodowcy, którzy cechują się: profesjonalizmem, wiedzą, dużą kulturą osobistą oraz bogatym doświadczeniem w kontaktach biznesowych.

Zadowolenie i satysfakcja Klienta znajduje się w centrum naszego zainteresowania. Doradzamy kupującym w wyborze najlepszej opcji idealnie dopasowanej do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Cechujemy się terminowością w realizacji zamówień. Zapewniamy stałą opiekę serwisową obowiązującą zarówno w trakcie trwania okresu gwarancji, jak również po jego zakończeniu.

Najlepsze produkty...

Produkty MSH są nieodłącznym elementem nowoczesnych gabinetów lekarskich, ośrodków zdrowia oraz salonów kosmetycznych. Mają nieoceniony wpływ na pozytywny wizerunek firm oraz są gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności, co jest niezwykle cennym i ważnym elementem każdej działalności w dzisiejszych czasach.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wiodących producentów na rynku światowym głównie z Włoch, Belgii,Turcji oraz z Korei południowej. Firma MSH jest wyłącznym dystrybutorem urządzeń firmy Dana oraz Teknomedikal na terenie Polski.

www.i-dana.com

http://teknomedikal.com.tr/


Sprzęt dystrybuowany przez nas, charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, bezpieczeństwem i komfortem użytkowania oraz niezawodnością działania. Wszystkie urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty wymagane na terenie Unii Europejskiej oraz są objęte gwarancją producenta.

Jak dobrać najlepszy wariant dla siebie?

Każdy produkt wchodzący w skład naszej oferty sprzedażowej można przed zakupem obejrzeć oraz zapoznać się szczegółowo z jego specyfiką na targach i konferencjach na terenie całej Polski.

Prowadzimy profesjonalne prezentacje, podczas których każdy może uzyskać wszelkie niezbędne informacje na temat naszych urządzeń, zasięgnąć fachowej porady, tak by w finalnym efekcie doprowadzić do pełnego zadowolenia klienta.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.