PPHU Bomilla Sp. z o.o. powstała w 1993 roku. Obecnie jest wiodącym producentem wysokiej jakości słodyczy, cenionych zarówno w kraju jak i zagranicą.

Pierwszym produktem z którego zasłynęła Bomilla były pastylki czekoladaowe Bomille Lentille, popularnie zwane lentilkami.

Drażetki oraz cukierki czekoladowe O'Key przyniosły sukces rynkowy firmie. W kolejnych latach, dzięki Kamykom, Bomi Nutsom, Super Nutsom, migdałom i rodzynkom w czekoladzie, Bomilla umocniła swą pozycję kreatywnego, stabilnego oraz nastawionego na spełnianie oczekiwań Klientów, producenta słodyczy.

W 1998 roku firma uruchomiła pierwszą w Polsce linię do produkcji karmelków metodą wylewania. Program produkcji karmelków jest stale rozbudowywany o nowoczesne linie produkcyjne, dające możliwość tworzenia nowych produktów.

W 2007 roku Bomilla powiększyła swoje portfolio o produkty czekoladowe, stając się 100% udziałowcem spółki ZPC Bałtyk z Gdańska.

Wspólnie z Bałtykiem Bomilla oferuje pełną gamę słodyczy: od produków drażerowanych, poprzez karmelki, lizaki, galaretki do bogatej oferty luksusowych produków czekoladowch, takich jak praliny, czekolady i bombonierki.

Products

The exhibitor has not added any products.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (1)