Firma Słodkie Upominki - specjalizująca się w projektowaniu, produkcji oraz konfekcjonowaniu słodyczy reklamowych - funkcjonuje na polskim rynku od 1997 roku.

Od 2004 roku firma jest również obecna na rynku europejskim - słodycze z logo firmy dostarczane są do wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz m.in. do Norwegii, Szwajcarii i Gruzji.

Z oferty słodkich upominków reklamowych oraz usług firmy - w tym również doradztwa w zakresie wykorzystania słodyczy z logo w działaniach marketingowych - skorzystało ponad 5 tys. zadowolonych klientów instytucjonalnych. Reprezentują oni wszystkie branże, począwszy od sektora farmaceutycznego, poprzez finansowy, na telekomunikacyjnym kończąc. Klientami Słodkich Upominków są również agencje reklamowe, agencje PR, domy mediowe.

Standardowa oferta firmy obejmuje około 300 produktów, począwszy od cukierków, pastylek, drażetek, gum do żucia, poprzez lizaki, ciastka, czekoladki, aż po ręcznie wytwarzane praliny oraz trufle. Wszystkie produkty dostępne w ofercie wytwarzane są, projektowane lub konfekcjonowane przez firmę Słodkie Upominki. Firma realizuje również zlecenia indywidulane po konkretny projekt klienta.

Misją Słodkich Upominków jest oferowanie najwyższej jakości słodyczy reklamowych projektowanych i produkowanych z myślą o jak najbardziej efektywnym i efektownym ich wykorzystaniu w działaniach marketingowych. Gwarancją najwyższego poziomu bezpieczeństwa żywności i jakość oferowanych produktów jest wdrożony certyfikat IFS FOOD. Nasze produkty czekoladowe posiadają certyfikat UTZ, który zapewnia zrównoważony rozwój rolnictwa i przetwórstwa i gwarantuje zachowanie wysokich standardów etycznych i ekologicznych w procesie produkcji surowców. Dodatkowo oferowane opakowania papierowe certyfikowane są międzynarodowym znakiem FSC a oferta została uzupełniona o produkty w opakowaniach z folii, która jest w 100% biodegradowalna.

Skuteczną realizację tej misji potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane zarówno przez Klientów, wykorzystujących słodycze reklamowe, jak i przez branżę.

Firma Słodkie Upominki jest członkiem PSI oraz Sourcing City.