Pojawiające się coraz częściej na świecie poważne problemy zdrowotne związane z wentylacją budynków jak np. legionelloza oraz zwiększające się problemy i koszty związane z wykorzystanie energii kopalnych w budownictwie skłoniły wynalazcę i projektanta dr inż. Eugene Rylewskiego do kompleksowego podejścia do problemu wykorzystania energii cieplnej w budynkach. Od 1976 prowadził on we Francji intensywne prace badawcze nad systemem pochłaniania energii słonecznej i izolacji ścian oraz higieniczną, zdrową wentylacją budynków z wymianą ciepła. Pierwsza generacja aparatów RylkAir znalazła nabywców we Francji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

W celu propagowania idei oraz kontynuowania badań Eugene Rylewski stworzył joint venture ze szwajcarską firmą Masa Therm. Firma Masa Therm Polska sp. z o.o. powstała w 1996 roku jako oddział firmy Masa Therm SA.
Od początku misją firmy było dostarczanie produktów, usług i rozwiązań w dziedzinie zarządzania energią cieplną w budownictwie z naciskiem na wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. W rezultacie jako cel nadrzędny firma Masa Therm stawia sobie podwyższenie komfortu życia mieszkańców, ochronę zdrowia i samopoczucia mieszkańców oraz ochronę środowiska naturalnego człowieka.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.