Od wielu lat wprowadzamy na polski rynek nowoczesne i sprawdzone, cieszące się dużą popularnością holenderskie produkty marki KEKK by KEES – wózki dziecięce, dla bliźniąt i dla rodzeństwa, akcesoria do wózków, krzesełka, łóżeczka i wiele innych.
KEKK to marka przeznaczona dla nowoczesnych, aktywnych rodziców cieszących się pełnią życia,
dbających o wygodę i bezpieczeństwo swoich pociech.

Podobnie chusty i nosidełka do noszenia dzieci ByKay to holenderska marka wyznaczająca trendy
wśród chust do noszenia dzieci. Modna chusta ByKay to nie tylko kawałek materiału, to produkt - uczucie,
niosący niesamowite doznania i potrzebę kontaktu niczym „druga skóra".

Belgijska marka BO JUNGLE - produkty premium obejmujące 6 grup tematycznych od akcesoriów do karmienia, przez te do zabawy, na spacer,do kąpieli, snu i zakresu bezpieczeństwo dziecka oraz holenderska LUMA specjalizująca się w designerskich produktach do kąpieli niemowląt - nowoczesne wanienki i całe komplety akcesoriów. KOELSTRA - holenderskie wózki dziecięce, spacerowe i bliźniacze, charakteryzuje je wysoka jakość wykonania, bezpieczeństwo i modny design. Drewniane zabawki JOUECO są wyjątkowe,edukacyjne, ekologiczne. Są gwarancją świetnej zabawy dla dzieci w każdym wieku!

Niepowtarzalny klimat tworzą foteliki rowerowe BOBIKE, uznane w Europie i na świecie. Bezpieczeństwo jest sprawą najwyższej wagi – foteliki zapewniają dziecku maksymalną ochronę i komfort. Razem z dzieckiem na rowerze - to nie tylko przyjemne, ale też bezpieczne! Do tego kolekcję uzupełniają holenderskie torby rowerowe, torebki i sakwy damskie
i męskie marki NEW LOOXS - niezwykły desing i jakość, niezbędne podczas rowerowych wypraw, na zakupy i do pracy. Oryginalne kosze rowerowe prezentuje holenderski MYBASKET.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.