Relacja z targów DREMA 2017

2017-10-02 09:42:58
W dniach 12 -15 września w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego. Jak co roku firma TopSolution miała swoje stoisko na hali 6a.

Tegoroczne targi DREMA były nie tylko sposobnością do przedstawienia Państwu rozwiązań, które istnieją na naszym rynku już od dawna, ale również szansą zaprezentowania naszego autorskiego projektu, jakim jest Internetowy Konfigurator mebli. Na głównym stoisku znajdowało się miejsce, w którym mieli Państwo możliwość stworzenia swojego spersonalizowanego, wymarzonego mebla i poznania zasady działania konfiguratora.

Oprócz głównego stoiska mogli nas Państwo również znaleźć na Polskiej Fabryce Mebli (hala 5). Byliśmy partnerem wydarzenia DREMA dzieciom i seniorom. Dzięki współpracy z innymi firmami stworzyliśmy (na podstawie projektu koncepcyjnego Sylwii Sikierki) projekt mebli w oprogramowaniu TopSolid Wood. Wykonane podczas pokazowych fabryk meble zostały przekazane za pomocą wybranych fundacji do potrzebujących wsparcia seniorów i dzieci z domów dziecka. Bardzo się cieszymy i dziękujemy organizatorom za możliwość wzięcia udziału w tak szlachetnej akcji.

Kolejnym miejscem, w którym mogliście Państwo spotkać naszych przedstawicieli było stoisko SCM (hala 6a, stoisko 13). Świadczy to nie tylko o tym, iż współpracujemy z innymi firmami, ale również o tym, że nasz system TopSolid Wood CAM umożliwia sterowanie obrabiarek numerycznych wiodących dostawców maszyn. Magnesy TopSolid Wood na maszynach firmy Felder, czy INFOTEC, to również nie przypadek :).

Mamy nadzieję, że spełniliśmy Państwa oczekiwania i są Państwo zadowoleni z pomocy naszych specjalistów. Dziękujemy za tak liczne przybycie i odwiedzenie naszego stoiska. Mamy nadzieję, że już niedługo spotkamy się z Państwem ponownie!

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, bądź nie mogli Państwo uczestniczyć w targach, to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Tel: (22) 314 69 19
E-mail: info@topsolution.pl