TopSolution zajmuje się wdrażaniem informatycznych systemów CAD/CAM oraz rozwiązań służących do zarządzania i sterowania produkcją. Oferta skierowana jest do firm produkcyjnych i projektowych, które w procesie powstawania produktu chcą stosować spójne środowisko informatyczne. Naszym celem jest podnoszenie efektywności procesów wspomagania produkcji poprzez integrowanie systemów informatycznych z obszaru CAD/CAM/PDM/ERP/MRP. Oprócz wdrażania gotowych rozwiązań od znanych dostawców (TopSolid, Ardis) tworzymy także autorskie aplikacje (mProdukcja). Jako certyfikowany dostawca sprawdzonych rozwiązań wspieramy klientów w wielu branżach: meblarstwo, stolarstwo, przemysł mechaniczny, obróbka CNC, projektowanie i wytwarzanie formy.
TopSolution współpracuje zarówno z małymi przedsiębiorcami, jak i wielkimi korporacjami. Jako elastyczny partner biznesowy, rozumiemy realia i zakres potrzeb klientów, co ułatwia osiągnięcie zamierzonych celów. Historia naszej działalności oraz referencje budują naszą wartość w branży integracji informatycznych środowisk inżynierskich.
Trzon firmy stanowią działy: techniczny i programistyczny oraz sprzedaży i marketingu. Ludzie wchodzący w nasze szeregi to fascynaci dziedzin związanych z obszarem działalności firmy. W związku z powyższym, tematy skomplikowanych wdrożeń i połączeń systemów IT są skutecznie osiągalne w krótkim czasie. Zaangażowanie i determinacja wszystkich pracowników przekładają się na efektywne i owocne działania podczas wdrożeń, szkoleń i dalszej współpracy biznesowej.