InfoTEC CNC na targach RemaDays Warsaw 2018

2018-02-04 10:33:27
W dniach 7 – 9 lutego w Nadarzynie pod Warszawą odbywać się będzie już 14. Edycja targów RemaDays Warsaw. To wydarzenie to jedne z największych targów branży reklamowej i poligraficznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Na targach będzie można zobaczyć najnowsze rozwiązania technologiczne z tych branż oraz wykorzystanie maszyn CNC w tych dziedzinach.

Na targach nie mogło zabraknąć firmy InfoTEC CNC, wiodącego polskiego producenta maszyn CNC, która na swoim stoisku (Y13 na hali F) zaprezentuje pracę na żywo z najnowszymi materiałami reklamowymi dwie maszyny: InfoTEC 1616 C CUT oraz InfoTEC 3121 E HoneyComb. InfoTEC 1616 C CUT to wielozadaniowy cutter z możliwością cięcia. bigowania a nawet frezowania. Wyposażony jest w pole robocze typu conveyor, co zapewnia rozkrój materiałów z roli. Idealnie się sprawdza przy produkcji reklamy typu display, stoprejon, wobbler, plakatów, flag i wielu innych.

InfoTEC 3121 E HoneyComb to dobrze znany w branży ploter tnąco-frezujący. Przeznaczony dla agencji reklamowych oraz firm specjalizujących się zabudową targową. Wyposażony jest w przemysłowe wrzeciono, co zapewnia płynną pracę nawet przy obróbce twardych materiałów np.: akrylu, plexyglassu, aluminium, drewna czy materiałów drewno pochodnych.