Firma Medilab Sp. z o. o. w Białymstoku powstała w 1988 roku i jest koncesjonowaną hurtownią farmaceutyczną.

Niewiele polskich firm o prywatnym kapitale zaopatrujących obszar medyczny może pochwalić się tak długim doświadczeniem.

Naszymi dostawcami są producenci z Europy, Kanady, Izraela, USA, Tajwanu a naszymi odbiorcami placówki służby zdrowia jak i liczni odbiorcy z innych dziedzin gospodarki. Produkty, w które zaopatrujemy naszych Klientów, są zawsze starannie dobierane na podstawie trzech kluczowych cech: doskonałej jakości, dostosowania do potrzeb polskich odbiorców i korzystnej ceny.

Dbamy o to, aby pozostawać w ścisłym kontakcie z dostawcami. Uczestniczymy aktywnie w rozwijaniu marki producenta. Organizujemy działania marketingowe w Polsce, zapewniając sieć dystrybucji dostosowaną do specyfiki produktów.

Potrafimy trafnie ocenić potrzeby polskiego rynku. W ciągu dwóch dekad działalności zgromadziliśmy duże doświadczenie i dzięki temu produkty wprowadzane na rynek przez naszą firmę odnoszą sukces. Od 25 lat cieszymy się opinią godnego zaufania, stabilnego partnera handlowego- zarówno wśród producentów, jak i odbiorców w Polsce. Na umocnienie tej opinii pracujemy każdego dnia.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (1)