Interhandler jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB na rynek polski. Oferuje maszyny budowlane, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, a także maszyny rolnicze dystrybuowane za pośrednictwem sieci dealerskiej.

Sieć 16 oddziałów (Toruń, Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Poznań, Wrocław, Brzeg, Katowice, Rzeszów, Olsztyn, Białystok, Kraków, Lublin, Łódź, Kielce, Koszalin) o charakterze handlowo – serwisowym zapewnia szeroki dostęp do osprzętów, części zamiennych i eksploatacyjnych, opon, urządzeń hydraulicznych i generatorów prądotwórczych.

Profesjonalne doradztwo oraz usługi serwisowe gwarantuje zespół ponad 200 pracowników obsługujących klientów na terenie całego kraju. Dzięki flocie 80 samochodów serwisowych obsługa techniczna odbywa się w miejscu pracy maszyny.

Firma powstała w 1989 roku i w ciągu swojej ponad 27-letniej działalności wprowadziła na rynek ponad 15 000 maszyn i urządzeń. Oferując rozwiązania dostosowane do potrzeb wielu dziedzin nowoczesnej gospodarki, firma osiągnęła pozycję jednego z największych w kraju dystrybutorów wysokiej jakości maszyn.


MISJA FIRMY

Dbamy o naszych klientów dostarczając najwyższej jakości maszyny, części zamienne oraz usługi serwisowe.
Dbamy o pracowników poprzez motywację, rozwój i angażowanie w działania firmy.
Dbamy o otoczenie oferując nowoczesne, wysokiej klasy produkty.
Nasze zobowiązania wobec udziałowców to uzyskanie zwrotu z zainwestowanego kapitału i pomnażanie go.
Nasze zobowiązania wobec dostawców to zwiększenie ich udziału w rynku oraz wzmocnienie świadomości ich marki.
Nasze utożsamianie się z tymi wartościami owocuje rozwojem firmy w oparciu o długofalowe relacje z klientami, dostawcami i partnerami.

News

The exhibitor has not added any news.