Rozpoczęliśmy sprzedaż od jednego rodzaju produktów – igieł do przemywania kanałów zębowych. Nasz asortyment sukcesywnie jest wzbogacany – o nową generację igieł do płukania kanałów zębowych z dwoma bocznymi otworami, o igły iniekcyjne, a także igły specjalistyczne. Oferujemy również na polskim rynku niemieckie preparaty do wybielania zębów firmy WHITEsmile GmbH.

Od początku działalności przywiązujemy szczególną wagę do jakości oferowanych produktów, co jest wysoko cenione przez naszych kontrahentów. Świadczą o tym opinie płynące do nas z rynku. W celu ich potwierdzenia pozyskujemy opinie o naszych produktach również od autorytetów naukowych i wybitnych praktyków.

Aktywnie uczestniczymy jako wystawcy w imprezach targowych branży stomatologicznej, a także w kursach dla stomatologów.

Wysoka jakość oferowanych wyrobów, jak również nasza aktywność na targach i wystawach pozwoliły nam na rozpoczęcie w roku 2009 eksportu do krajów Europy Środkowo-Wschodniej, w roku 2010 do Francji, a ostatnio do Stanów Zjednoczonych.

MEDICAL BROKERS angażuje się także w przedsięwzięcia charytatywne. Między innymi wzięliśmy udział w organizowanej przy Targach KRAKDENT akcji DENTOPOMOC, adresowanej do dzieci z domów dziecka, nakierowanej na poprawę zdrowia i higieny jamy ustnej dzieci i młodzieży, a ostatnio w zbiórce charytatywnej Fundacji "Z uśmiechem przez życie" organizowanej podczas targów CEDE.

W 2011 roku firma podjęła starania o uzyskanie certyfikatu PN EN ISO 13485 oraz certyfikatu na zgodność z Dyrektywą 93/42 EEC dla wyrobów igły do endoirygacji oraz kaniule dermatologiczne. Audyt przeprowadzony w listopadzie 2011 roku zaowocował uzyskaniem w styczniu 2012 roku ww. certyfikatów.

Niedługo po uzyskaniu certyfikatów, realizując strategię poszukiwania nowych rynków zbytu, rozpoczęliśmy starania o rejestrację naszych wyrobów w Republice Rosji, zakończone uzyskaniem certyfikatu we wrześniu 2013 roku.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (1)