Firma Andersz jest importerem materiałów i sprzętu następujących firm:Danville Materials to amerykańska firma z Kalifornii, producent bardzo wysokiej jakości materiałów i sprzętu stomatologicznego. Znana ze swojej innowacyjności firma Danville, jako pierwsza, zaprojektowała i wprowadziła do powszechnego użytku mikropisakarkę „Microetcher”, urządzenie, któremu szybko nadano rangę jednego z najbardziej przełomowych i ułatwiających pracę przyrządów we współczesnej stomatologii.
Oferta Danville to także piaskarki abrazyjne, oraz m.in. formówki częściowe, płynne kompozyty, doskonałe systemy wiążące, wykrywacze próchnicy, masy wyciskowe oraz wkłady z włókna szklanego i cementy.
Firma Danville posiada certyfikat ISO 13485:2007 oraz CE.
Spring Health Products - amerykańska firma produkująca bardzo wysokiej jakości diodowe lampy polimeryzacyjne. Lampy Spring są w całości wykonane z metalu, co chroni je przed zniszczeniem w razie upadku. Ponad 500 sprzedanych lamp w Polsce, czyni je jednymi z najlepiej sprzedających się na rynku.
Uzupełnieniem asortymentu są także wybrane materiały ULTRADENT (m.in. Opalescence, File Eze, UltraCalXS), minimplanty do stabilizacji protez 3M IMTEC, a także wiele innych materiałów i akcesoriów ułatwiających pracę w gabinecie.
Amerykańska firma Laschal tworzy rozwiązania problemów w chirurgii , periodontologii, stomatologii zachowawczej czy endodoncji przy pomocy jedynych w swoim rodzaju metalowych narzędzi . Idea produktów firmy Laschal narodziła się kilkanaście lat temu, gdy dr Jeffrey Lasner rozpoczął poszukiwania bardziej niezawodnych i praktyczniejszych narzędzi niż te oparte na tradycyjnej technologii stali węglowej których, wytrzymałość jest bardzo ograniczona. Poprzez kombinację wyjątkowo lekkiej i precyzyjnej konstrukcji oraz niezwykle trwałej ulepszonej nierdzewnej stali udało się stworzyć nową generację instrumentów stomatologicznych. Wszystkie narzędzia firmy Laschal są odporne na rdzę, poluzowanie i nie ulegają uszkodzeniom przy właściwym użytkowaniu – obowiązuje dożywotnia gwarancja producenta. Oferta obejmuje min.: nożyczki, kleszczyki do koron, wkładów itp. periotomy, igłotrzymacze, specjalne nożyczki do zdejmowania szwów,nożyczki do przycinania zarośniętych szwów,szczypczki do trzymania narzędzi endodontycznych, unikalne szypczyki do przytrzymywania pasków polerskich.
Od września 2009 r. proponujemy Państwu współpracę w nowej formule ANDERSZ dental boutique.
Dostarczamy wysokiej jakości sprawdzone materiały i sprzęt stomatologiczny w rozsądnej cenie. W swojej ofercie posiadamy materiały oraz sprzęt stomatologiczne ułatwiające i przyspieszające pracę w gabinecie.
Firma Andersz istnieje od 1997 r. Właścicielem firmy jest praktykujący lekarz dentysta - Paweł Andersz, a zespół tworzący firmę to przeszkolony personel.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.