Kerr Corporation jest producentem wiodących produktów stomatologicznych sprzedawanych na całym świecie. Firma Kerr należy do grupy KaVo Kerr, spółki zależnej Danaher Corporation.
Firmę Kerr założyli w 1891 r. w Stanach Zjednoczonych bracia Robert i John Kerr pod nazwą "The Detroit Dental Manufacturing Company", a w 1983 r. zaczęła ona eksportować swoje produkty na rynek europejski. W 1939 r. firma zmieniła nazwę na “The KERR Manufacturing Company”. W 1959 r. rozpoczęto produkcję w Europie dzięki otwarciu nowej fabryki w miejscowości Scafati we Włoszech. Firma Kerr aktywnie poszerzała swój asortyment nie tylko przez wiodące technologie w stomatologii i prace nad innowacyjnymi produktami, ale również przez nabywanie innych firm z branży stomatologicznej, np. amerykańskiej firmy Demetron (w 1993 r.), producenta lamp polimeryzacyjnych Demetron; firmy Hawe Neos (w 2001 r.), szwajcarskiego producenta produktów do profilaktyki i akcesoriów do wypełnień; czeskiej firmy Spofa Dental (w 2003 r.) oraz kolejnej amerykańskiej firmy Pentron Clinical (w 2010 r.).
Światowa siedziba firmy Kerr mieści się w Orange w stanie Kalifornia (USA). Siedziba firmy Kerr na rejon Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki mieści się w Bioggio (Szwajcaria), skąd produkty i usługi dostarczane są stomatologom i dystrybutorom z tego obszaru. Fabryki znajdują się w miejscowościach Orange (USA), Mexicali (Meksyk), Bioggio (Szwajcaria), Scafati (Włochu) oraz Jicin (Czechy).
Światowa siedziba firmy Kerr mieści się w Orange w stanie Kalifornia (USA). Siedziba firmy Kerr na rejon Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki mieści się w Bioggio (w Szwajcarii), skąd produkty i usługi są dostarczane są stomatologom i dystrybutorom z tego obszaru. Fabryki znajdują się w Orange (USA), Mexicali (Meksyk), Bioggio (Szwajcaria), Scafati (Włochu) oraz Jicin (Czechy).
Firma Kerr tworzy i wytwarza produkty, które są używane dziś w każdej procedurze stomatologii odtwórczej. Kadra naszego działu sprzedaży współpracuje blisko z siecią wyłącznych dystrybutorów i zapewnia szkolenia oraz wsparcie techniczne, umacniając naszą pozycję globalnego lidera. Dzięki wnoszonym przez nas postępom w stomatologię estetyczną przez działania edukacyjne i dostarczanie zrównoważonych rozwiązań opartych na informacjach pochodzących od klinicystów nazwa Kerr stała się synonimem spójności dla osób związanych zawodowo ze stomatologią.
Tym, co odróżnia firmę Kerr od innych producentów, jest skupienie na innowacyjności. Koncentrując się na materiałach kompozytowych, systemach wiążących, masach wyciskowych, cementach, profilaktyce, produktach do higieny i akcesoriach do zabiegów odtwórczych oraz produktach do endodoncji, firma Kerr często wyznaczała nowe kierunki. Cenimy sobie wzajemne relacje z dzisiejszymi stomatologiami, którzy wywierają bezpośredni wpływ na program naszych prac rozwojowych nad nowymi produktami. Kiedy klienci mówią, my słuchamy. Podążamy naprzód i stale prowadzimy prace nad produktami do odbudowy, na których opiera się definicja współczesnej stomatologii. Nasze bogate portfolio linii i programów produktowych odzwierciedla tę ciągłą wymianę - inspirację stojącą za dziesiątkami lat tworzenia produktów wyznaczających standardy. Wierzymy, że każda innowacja oferowana przez firmę Kerr musi być wydajna kliniczne dla pacjenta i ekonomiczna dla gabinetu. Naszą gamą produktów chcemy oferować branży stomatologicznej rozwiązania, które mogą gwarantować niezawodność i wydajność kosztową w codziennej praktyce.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.