Firma rozpoczęła działalność w 1991 roku jako niewielkie przedsiębiorstwo o regionalnym zasięgu. Kolejne lata przyniosły intensywny rozwój zarówno kadrowy jak i infrastrukturalny. Dziś oferujemy szeroki asortyment produktów i usług związanych ze sprzętem oraz materiałami stomatologicznymi i protetycznymi na terenie całego kraju oraz poza granicami Polski.

Stawiając sobie za główny cel pełne zadowolenie klienta i najwyższą jakość oferowanych produktów ciągle udoskonalamy wewnętrzne procedury produkcyjne i sprzedażowe.

W 2009 roku wprowadziliśmy:

System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy EN ISO 9001:2008
System Zarządzania Jakością Wyrobów Medycznych według normy EN ISO 13485:2003+AC:2007.
Spełniając wymogi powyższych norm uczyniliśmy kolejny krok w rozwoju firmy stając się producentem nowej linii produktów do dezynfekcji, opakowań do sterylizacji oraz akcesoriów stomatologicznych – PrimaDent.

Stale powiększamy naszą ofertę również o nowe, innowacyjne produkty największych koncernów stomatologicznych z którymi ściśle współpracujemy:

3M ESPE,
Dentsply,
GC,
Heraeus Kulzer,
Ivoclar Vivadent,
Maillefer,
SDI,
Jesteśmy także jedynym w Polsce przedstawicielem takich firm i marek jak:

Alan,
Carl Martin,
Blossom,
Overfiber,
Prima Dental Group,
Shenpaz,
Fona Dental
Oferując szeroką i bardzo zróżnicowaną gamę produktów, kładziemy duży nacisk na jakość i kompleksowość obsługi klienta.

Poprzez nasze strony internetowe, katalogi produktowe, cyklicznie przesyłane gazetki promocyjne a także konsultacje osobiste lub telefoniczne z przedstawicielami w biurze i w terenie, informujemy o pojawiających się na rynku stomatologicznym nowościach, organizowanych szkoleniach, a także o specjalnie przygotowywanych promocjach. Zamówienia klientów realizujemy szybko i profesjonalnie, dbając również o odpowiednią obsługę posprzedażową.
W celu kompleksowego zaspokojenia potrzeb wszystkich klientów posiadamy również dział serwisu, którego pracownicy chętnie doradzą i pomogą w wyborze oraz montażu sprzętu stomatologicznego.

Products

The exhibitor has not added any products.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (1)