Wszystko zaczęło się wraz z początkiem produkcji sztucznych zębów ceramicznych. Dzisiaj, Ivoclar Vivadent jest firmą o zasięgu światowym, oferującą szeroką gamę innowacyjnych produktów i systemów dla lekarzy dentystów i techników protetycznych.

Od produkcji zębów sztucznych, która miała swój początek w Zürichu w 1923 roku, proces rozwoju firmy ewaluował aż do momentu, gdy firma Ivoclar Vivadent stała się wiodącą międzynarodową firmą stomatologiczną, z szeroką gamą produktów i systemów dla lekarzy dentystów i techników dentystycznych. Jest to prywatna firma, której główna siedziba znajduje się w Schaan, w Księstwie Liechtenstein. Produkty firmy wysyłane są stąd aż do 120 krajów na całym świecie. Ivoclar Vivadent ma swoje filie i biura marketingu oraz sprzedaży w 23 krajach całego świata. Zatrudnia w nich ponad 3000 pracowników na całym świecie.

Ivoclar Vivadent posiada jedno z największych centrów badawczo-rozwojowych w branży stomatologicznej. Zespół ponad 170 ekspertów zaangażowany jest nieprzerwanie w udoskonalanie zintegrowanych koncepcji i we współpracę z renomowanymi instytucjami oraz uczelniami. Innowacje Ivoclar Vivadent są wynikiem wzajemnego oddziaływania technicznych możliwości realizacji, orientacji na rynek lokalny i światowy oraz zdobyte doświadczenia. Rozwój firmy i postęp technologiczny znalazł swoje odzwierciedlenie w codziennej praktyce.

Ustawiczne kształcenia i szkolenia stały się zasadniczą bazą rozwoju firmy Ivoclar Vivadent. Międzynarodowe Centrum Edukacji Stomatologicznej (The International Center for Dental Education - ICDE w Schaan) jest jednym z najnowocześniejszych ośrodków szkoleniowych na całym świecie, w którym przeprowadza się kursy. Regionalne ośrodki szkoleniowe na całym świecie kontynuują działalność szkoleniową zapoczątkowaną w ICDE, zapewniając w ten sposób wysoki poziom wiedzy technicznej i umiejętności związanych z produktami i systemami firmy Ivoclar Vivadent.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.