Nasza fima powstała w 1993 roku i od początku swego działania zajmowała się dystrybucją artykułów stomatologiicznych i protetycznych. Zaopatrywała w ofercie detalicznej bezpośrednio gabinety stomatologiczne i pracownie protetyczne oraz w ofercie hurtowej sklepy oraz inne fimy handlowe.

Od początku swej działalności starał się mieć jak najszerszą i kompletną ofertę dla pracowni protetycznych , któych zoaopatrzenie zawsze stawialiśmy sobie jako główny cel działania.

Nasza firma mieści się we Wrocławiu ale współpracuje z klientami z całej Polski ,a także zaopatrujemy pracownie z EU z Irlandii,Słowacji , Czech , Niemiec ,Angli.

Współpracujemy z producentami z prawie całęgo świata z Węgier ,USA, Pakistan ,Japonia , Włochy , Niemcy ,Chiny oraz inne .W większości towary kupujemy bezpośredniu u producenta Yeti, Polirapid, Simed,Tissi ,Carlo de Giorgi,Urawa oraz z innymi możemy poszczycić się ponad 10-cioletnią współpracą .Jesteśmy ekskluzywnym przedstawicielem na terenie Polski znamego producenta odlewni indukcyjnych i frezarek firmy Pi Dental z którym nieprzerwanie współpracujemy od 1994 roku.

Sprzedawane produkty przezentujemy na Targach i wystawach CeDe , Dentexpo, Dentomed,na których nasze produkty otrzymywały nagrody i wyróznienia.

Products

The exhibitor has not added any products.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (1)