Firma INSTALACJE-ST ofertę kieruje do osób związanych handlem lub usługami a także osób posiadających pomysł na ciekawy produkt.
Szczególnie zainteresowani jesteśmy współpracą z firmami posiadającymi zorganizowany rynek usług lub dystrybucji wyrobów.
Od roku 1983 jesteśmy producentem wyrobów elektroinstalacyjnych i od początku swej działalności oferujemy klientom z innych branż, bazując na naszym doświadczeniu i parku maszynowym możliwość wykonywania wyrobów z tworzyw sztucznych metodą wytłaczania i współwytłaczania.
Działając od wielu lat zaistnieliśmy jako wykonawca profili z tworzyw sztucznych dla wielu firm działających w takich branżach przemysłu jak: Meblowa; Okienna; Drzwiowa; Rolet; Wykończenia wnętrz; Elektroinstalacyjna; Budowlana; Ogrodowa; Reklamowa; Samochodowa.
Oferujemy klientom kompleksowe wykonanie profili - od projektu do gotowego wyrobu. Prowadząc usługi od wielu lat opanowaliśmy technologie wytłaczania, współwytłaczania i dekorowania profili z tworzyw: PCV; ABS; PC; PMMA; PETG; PS.
Posiadamy 20 linii technologicznych do produkcji rur i profili, i to daje nam bardzo duże możliwości produkcyjne.
Posiadając własną narzędziownię i wieloletnie doświadczenie dojemy klientom możliwość szybkiego i taniego wprowadzenia na rynek wyrobów nowoczesnych i wysokiej jakości.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Products

The exhibitor has not added any products.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.