Projektujemy, produkujemy i montujemy kratownice dachowe z litego drewna łączonego w węzłach płytkami kolczastymi.

W naszym biurze projektowym zatrudniamy konstruktorów - inżynierów budowlanych, którzy zajmują się projektowaniem konstrukcji, nadzorem nad procesem produkcji, oraz nad prawidłowym montażem. Technolodzy drewna pilnują, aby wykorzystywane drewno było klasyfikowane i posiadało odpowiednią wytrzymałość.

Firma Inter-Lers posiada Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji, który upoważnia nas do stosowania europejskiego znaku CE na wyrób budowlany. Certyfikat potwierdza, że spełniamy wszystkie wymagania dotyczące oceny zgodności, a produkowany przez nas wyrób posiada właściwości opisane w europejskiej normie EN 14250:2004.

Prowadzimy ścisłą współpracę z biurami projektowymi, firmami budowlanymi, wykonawcami i hurtowniami budowlanymi w całym kraju.
Nasza fabryka zlokalizowana jest w Kłecku k. Gniezna woj. Wielkopolskie. Stąd dostarczamy kratownice dachowe dla budów w całym kraju.

Pomagamy przy budowie szkół, obiektów przemysłowych, handlowych. Obsługujemy budowy z sektora rolniczego i zakresu budownictwa jednorodzinnego.
Staramy się doradzać Klientowi i spełnić wszelkie wymagania, tak aby był zadowolony z wyboru naszej firmy jako wykonawcy konstrukcji swojego dachu!

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.