Firma NATEO Sp. z o.o. w 2011 roku skończyła dwadzieścia lat, jest więc jednym z dwóch najstarszych polskich przedsiębiorstw produkujących pompy ciepła. Obecne nasze produkty są owocem doświadczeń, które zebraliśmy w ciągu tych lat.


Producent-Pompy-Ciepla

Nasza produkcja to w przeważającej mierze urządzenia dla odbiorców indywidualnych, mamy jednak w portfelu realizacji ponad setkę pomp średniej i dużej mocy oraz rozbudowanych systemów dedykowanych dla ;przemysłu, stacji uzdatniania wody, szkół, szpitali i hoteli. Nasz zespół zaprojektował i wdrożył do produkcji jeden z najnowocześniejszych w Europie kompleksowych systemów grzewczych dla odbiorcy indywidualnego – SmartPLUS. Jest to w istocie kompletna kotłownia mieszcząca się w estetycznej obudowie wielkości niedużej szafy. Posiadamy więc unikatowe w Polsce doświadczenia i kompetencje, pozwalające na twórczą i prowadzoną bez kompleksów rywalizację z zachodnimi liderami rynku.

W kwietniu 2009 firma została dokapitalizowana przez strategicznego inwestora, co ułatwiło i przyspieszyło nasz rozwój, w szczególności profesjonalnej kontroli jakości oraz budowy sieci dystrybucyjnej i instalatorskiej. Inwestor docenił wysoką jakość produktów i silną pozycję rynkową przedsiębiorstwa. Pompy ciepła NATEO zaliczane są przez specjalistów do najbardziej zaawansowanych technicznie urządzeń produkowanych w Polsce.

Naturalnym uzupełnieniem naszej oferty są usługi projektowe systemów grzewczych, systemów odzysku ciepła oraz ich montaż i instalacja w oparciu o produkowane przez nas urządzenia. NATEO zajmuje się również projektowaniem i produkcją układów elektronicznych, to jest sterowników, systemów łagodnego startu oraz kart rozszerzeń dla komputerów przemysłowych.

Sprzedaż produktów NATEO odbywa się obecnie trzema kanałami:

sprzedaż bezpośrednia poprzez biuro handlowe w Żarowie,

sprzedaż poprzez sieć Onninen, renomowanego europejskiego dystrybutora sprzętu i materiałów budowlanych,

Niezależnie od tego, jaki wariant współpracy z nami Państwo wybiorą, zawsze mogą Państwo liczyć na nasze bezpośrednie wsparcie, zaangażowanie i pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Products

The exhibitor has not added any products.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.