Nasza firma istnieje już od 1968 roku. Na początku funkcjonowaliśmy pod nazwą Zakład Doświadczalny Predom-Sprzęt, by w 1970 roku przekształcić się w Fabrykę Urządzeń Grzewczych, będącą producentem elektrycznych ogrzewaczy wody. Po prywatyzacji przedsiębiorstwa w 1992 roku powstała spółka BIAWAR z o.o., w której dominującym udziałowcem została kanadyjska spółka UNP Holding BV. Do spółki wniesiona też została licencja brytyjskiej firmy Redring Electric na produkcję elektrycznych przepływowych ogrzewaczy wody.

22 maja 2000 roku główny udziałowiec spółki UNP Holdings BV sprzedał posiadane udziały na rzecz Nibe AB. W dniu 20 grudnia 2000 roku Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników spółki Biawar podjęto uchwałę o zmianie jej nazwy na „NIBE – BIAWAR” sp.z o.o.

W 1998 roku NIBE-BIAWAR wdrożył system zapewnienia jakości i uzyskał certyfikat ISO 9001 w zakresie projektowania, produkcji, sprzedaży, instalowania i obsługi gwarancyjnej elektrycznych ogrzewaczy wody, wymienników ciepła, suszarek do rąk i włosów.

Nasza firma może pochwalić się dużą dynamiką rozwoju. Ostatnie lata w NIBE-BIAWAR to podwojenie sprzedaży i wzrost zatrudnienia o ponad 40%. Od 2001 roku działa u nas nowoczesna linia do emaliowania zbiorników. Na najbliższe lata przewidujemy kolejne inwestycje o wartości kilkunastu milionów złotych w rozbudowę parku maszynowego.

Produkty NIBE-BIAWAR to gwarancja najwyższej jakości oraz spełnienia najwyższych standardów produkcji. Dostosowujemy się do potrzeb i wymagań naszych Klientów – dzięki naszym wyrobom ich życie staje się wygodniejsze i przyjemniejsze. Naszą misją jest stałe ulepszanie naszych produktów, by stanowiły dla Państwa jeszcze bardziej atrakcyjną propozycję.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.