Firma MPJ powstała w roku 1972 jako jedna z pierwszych w Polsce prywatnych firm przetwarzających tworzywa sztuczne. Wiodącym wyrobem są złączki skręcane z polipropylenu do łączenia rur PE, które uzyskały duże uznanie na rynku instalacyjnym.

oprzez nowoczesny marketingowy model zarządzania firmą, nastawiony na rozpoznanie realnych potrzeb każdego klienta i ich zaspokojenie, rozszerzyliśmy naszą ofertę o pełen asortyment złączek i kształtek wykorzystywanych w zewnętrznych sieciach z rur PE. Najwyższa jakość to motto wszelkich naszych działań - od wstępnych rozmów z klientami, poprzez wybór, doradztwo techniczne i dostawę. Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą produkcyjną, która wdrożyła sytem ISO 9001: 2000 na produkcję i sprzedaż złączek skręcanych z PP do łączenia rur PE. Potwierdzeniem jakości jest szeroki krąg odbiorców z którymi współpracujemy od wielu lat, jak również brak reklamacji dotyczących jakości naszych wyrobów.

W standardzie swojego działania zapewniamy Państwu:

szeroką gamę oferowanych produktów;
ciągłość dostaw;
szybką reakcję na potrzeby rynku;
czas realizacji zamówień do 48 godz.;
materiały reklamowe - tablice reklamowe, banery itp.;
wieloletnią gwarancję na wszystkie oferowane produkty;
miłą i sympatyczną obsługę.
Biorąc pod uwagę nasze wieloletnie doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, jesteśmy przekonani, że możemy zaoferować więcej, niż nasi konkurenci.

Zapraszamy do współpracy!

Products

The exhibitor has not added any products.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (1)