Szanowni Państwo, W branży drzewnej pracuję od 1981 roku początkowo zajmując się szkutnictwem, a następnie szeroko pojętą technologią drewna. Od początku XX wieku mój Pradziadek, Dziadek i Ojciec parali się pracą w drewnie wykonując z niego szkuty, jachty, konstrukcje domów i meble. Moje doświadczenie w pracy jako Doradca Techniczny i Handlowiec sięga początku lat 90 i firmy Samstag Maszyny Polska gdzie zajmowałem się sprzedażą maszyn i technologii z rynku niemieckiego. Od 1996 roku byłem związany z producentami maszyn z Hiszpanii takimi jak CEHISA i INTOREX które wprowadziłem na rynek polski. Współpracuję również od kilkunastu lat z producentami maszyn z Włoch, Holandii i Słowenii.

Firma Technodrewno powstała na skutek podziału i specjalizacji. Mając do czynienia z firmami zajmującymi się produkcją wyrobów z drewna wciąż poznawałem nowych producentów, nowe technologie i możliwości. Za pomocą Technodrewno chcę – wraz z moimi współpracownikami – służyć Państwu tym właśnie doświadczeniem i wiedzą.

Zapraszam do współpracy z moją firmą, dzięki której zyskacie Państwo nowe możliwości rozwoju, usprawnienie produkcji i obniżenia jej kosztów oraz poznacie technologie dzięki którym Wasze towary będą trwałe i piękne. Gwarantuję to!

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.