Kładziemy nacisk na proste, funkcjonalne, energooszczędne i pasywne rozwiązania, pozwalające uzyskać satysfakcjonujący efekt, przy optymalnych kosztach przeznaczonych na realizację projektu. W dążeniu do uzyskania ciekawej formy użytkowej, zwracamy szczególną uwagę na kontekst otoczenia i przestrzeń, w której projektujemy.

RAAS ARCHITEKCI
To pracownia architektoniczna, którą założyliśmy w 2009 roku. Jesteśmy braćmi i obaj ukończyliśmy Architekturę na Politechnice Łódzkiej. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, zdobyte w różnych biurach projektowych w kraju i za granicą, staramy się wspólnie tworzyć nowoczesną architekturę, spełniającą różnorodne oczekiwania inwestorów. W naszych projektach kładziemy nacisk na proste, funkcjonalne, energooszczędne i pasywne rozwiązania, pozwalające uzyskać satysfakcjonujący efekt, przy optymalnych kosztach przeznaczonych na realizację projektu. W dążeniu do uzyskania ciekawej formy użytkowej, zwracamy szczególną uwagę na kontekst otoczenia i przestrzeń, w której projektujemy. Staramy się tworzyć kreatywne miejsca do życia, odpowiadające współczesnym potrzebom człowieka w każdym możliwym otoczeniu: od architektury mieszkaniowej, przez użyteczność publiczną po wnętrza komercyjne i prywatne. Aby sprostać wyzwaniom dynamicznie zmieniającego się świata, stawiamy na budownictwo przyszłości, wykorzystujące innowacyjne rozwiązania architektoniczne oraz najnowsze technologie instalacyjne. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

OFERTA
Świadczymy szeroko pojęte usługi z zakresu projektowania architektonicznego oraz architektury wnętrz. Wykonujemy projekty koncepcyjne, wielobranżowe dokumentacje budowlane oraz szczegółowe projekty wykonawcze połączone z nadzorem autorskim na budowie. Koordynujemy procesy inwestycyjne począwszy od wstępnej analizy działki, poprzez niezbędne uzgodnienia formalno-prawne, po finalne wykończenie i odbiór techniczny budynku. Współpracujemy z doświadczonymi branżystami, wykonawcami i technologami, dostosowując się do szczególnych wytycznych i wymogów konkretnej inwestycji. Wsłuchujemy się w indywidualne potrzeby inwestorów, a kompleksowe podejście do projektu pozwala uzyskać satysfakcjonujące efekty.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.
Now you can help in the development of superexpo.com and the exhibition industry!

We are asking you to help in collecting funds to extend the current form of the portal and its independence. Until now, the portal has been maintained from private funds, but we want to go ahead and grow for our users. The portal unites the entire trade show industry: it is addressed to exhibitors, organizers and visitors - we care about maintaining and transferring these mutual relations to a higher level.

superexpo team Digitization and development of the trade shows with our help is also in your hands!

Thanks to the support, we will get the opportunity to better influence on the direction of evolution and even better promotion of the industry. Superexpo.com is a place of presentation for companies and free materials for those interested, including video and 360 degree virtual tours. A professional approach in the implementation of materials and management of the portal costs us a lot of work and we would like the portal to be user-friendly and free of ads. We are aware that most people will skip our appeal, but if superexpo.com is useful to you or you believe in our mission, consider supporting our initiative.