Firma VB Beton GmbH jest producentem elementów żelbetowych przeznaczonych zarówno dla rolnictwa jak i budownictwa. Wymagania stawiane silosom przejezdnym wynikające z coraz to większych ich rozmiarów oraz zaostrzających się norm środowiskowych stanowią nieustanne wyzwanie dla naszej produkcji.

Dokładając wszelkich starań w spełnianiu obowiązujących norm, oferujemy produkty z klasą betonu C55/67, klasą ekspozycji XC4, XA3 i XF1, jak również niskim wskaźnikiem C/W. Oprócz tego każdy wyprodukowany element posiada certyfikat KIWA (holenderski odpowiednik Polskiego Urzędu Dozoru Technicznego).

VB Beton oferuje przede wszystkim elementy typu „L”, „U” i „T” przenoszące maksymalne dopuszczalne obciążenie na jedną oś do 15 ton. Ściany oporowe produkowane są w przedziale wysokości 50 - 700cm i długości od 50-600cm. Na specjalne życzenie Klienta mogą być wykonane elementy na wymiar na podstawie przedłożonych planów. Wszystkie produkty mogą być wbudowane przez naszych fachowców na terenie całej Polski.

Posiadając własne laboratorium oraz dział szalunków mamy możliwość szybkiego wdrażania najnowszych rozwiązań, co w połączeniu z wysokimi oczekiwaniami naszych Klientów daje wymierne efekty.

Nasza firma ze swoimi 7 oddziałami w Groß Rosenburg (DE), Hannover (DE), Aachen (DE), Borgloon (BE), Gent (BE), Lüttich (BE) und Oss (NL) jest wiodącym producentem na rynku niemieckim, nadaje kierunek na rynkach krajów Beneluxu i rynku francuskim.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.