BUDMA 2014

Between 2014-03-11 and 2014-03-14, company exhibited on trade show BUDMA 2014.

BUDMA 2014

(Go to the trade show)
Hall: 5
Stand: 93
Targi Budma 2014 były doskonałą okazją zaprezentowania firmy FAKRO Sp. z o.o., która dziś zajmuje pozycję wicelidera na światowym rynku okien dachowych. Innowacyjnym produktem, który prezentuje na stoisku, jest duże okno dachowe, które jest idealne dla osób mieszkających na poddaszu marzącym o posiadaniu balkonu. Po otwarciu okna i rozłożeniu dolnej jego części powstaje mały, ale funkcjonalny balkonik spełniający wszystkie normy bezpieczeństwa.

Kolejnym produktem firmy jest najbardziej energooszczędne okno dachowe na świecie, które zostało wykonane w systemie topSafe i gwarantuje doskonałe parametry termoizolacyjne i dużą oszczędność energii cieplnej. Są również antywłamaniowe, dzięki zastosowanej najnowszej i bardzo skomplikowanej technologii mocowania okna.

Następnym produktem prezentowanym na stoisku przez firmę Fakro są okna do dachów płaskich, które, w odróżnieniu od standardowych okien tego typu, są płaskie, oczywiście przy zachowaniu wszystkich parametrów energooszczędności. Zastosowana najnowsza technologia charakteryzuje się najwyższą klasą odporności na uderzenia.

Innym produktem godnym uwagi jest markizoleta do okien płaskich. Jest to markiza do okien płaskich zewnętrznych, która jest w pewnym momencie łamana. Cały etap rozkładania i składania markizy odbywa się dzięki zasilanemu przez panele słoneczne mechanizmowi. Markizy absorbują promienie słoneczne już przed szybą i emitują ciepło na zewnątrz, chroniąc w ten sposób przed nagrzewaniem wnętrza. Dobrze chroni przed promieniowaniem UV oraz świetnie nadaje się jako ochrona przed owadami.

Files

The exhibitor has not added here any files.