Spółka Elko-Bis Systemy Odgromowe powstała w 1998 roku we Wrocławiu. Skuteczna polityka handlowa, wysokie standardy produkcji i obsługi oraz dobór najlepszej kadry pozwoliły firmie dynamicznie rozwijać się i szybko zyskać pozycję lidera branży odgromowej w Polsce. Obecnie osprzęt odgromowy ELKO-BIS dystrybuowany jest przez najlepsze hurtownie elektrotechniczne i sklepy w kraju, a także zagranicą. Nieustannie poszerzamy rynki zbytu. Współpracujemy m.in. z Rosją, Litwą, Łotwą, Estonią, Białorusią, Ukrainą, Rumunią, Czechami, Słowacją i Szwajcarią. Ochrona odgromowa ELKO-BIS zabezpiecza wiele prestiżowych obiektów budowlanych i tysiące domów mieszkalnych. Zobacz niektóre inwestycje z wykorzystaniem produktów ELKO-BIS >>>


zarząd właściciele elko-bis systetmy odgromowe Szymon Klaczak Ryszard Kohut
pracownicy ekipa firma ELKO-BIS ludzie działy odgromniki wrocław produkcja

osprzęt odgromowy przedstawiciel handlowiec doradca techniczny RMS dojazd na iwestycjeELKO-BIS

monterzy montaż piorunochronu dolnośląskie wrocław odgromówka piorunochrony

hala produkcyjna odgromówka odgromy piorunochrony osprzęt zwody maszty uchwyty uziomy ELKO-BIS

najlepszy polski osprzęt odgromowy porządne piorunochrony ELKO-BIS

Gwarantujemy bezpieczeństwo!

Oferta ELKO-BIS to pełen osprzęt odgromowy wraz z akcesoriami, umożliwiający dobór elementów na każdy obiekt: przemysłowy, mieszkaniowy, zabytkowo-sakralny, handlowo-usługowy, biurowy, użyteczności publicznej, czy sportowy. Posiadamy elementy ochrony odgromowej rurociągów i ogniw fotowoltaicznych.

Asortyment odgromowy dzieli się na intuicyjne grupy katalogowe: złącza odgromowe, uziemienia i połączenia wyrównawcze, przewody odprowadzające, zwody poziome, zwody pionowe: maszty, iglice, zwody izolowane, zwody izolowane wysokonapięciowe, akcesoria i pozostałe wyroby. Najpopularniejsze elementy instalacji odgromowej: złącze krzyżowe, złącza kontrolne, szpile uziomowe, wsporniki betonowe, skrzynki i studzienki pobiercze, maszty wolnostojące, przewody odgromowe: drut odgromowy i bednarka, kabel wysokonapięciowy, uchwyty pod dachówkę, iglice, wazelina techniczna i prościarki do druty i bednarki.

Współpraca z ELKO-BIS jest gwarancją najwyższej jakości instalacji odgromowej, błyskawicznej realizacji zamówień, wsparcia sprzedażowego, technicznego i projektowego na każdym etapie współpracy. Pomagamy dobrać produkty do gotowego projektu, szkolimy, jeździmy z Klientami na ich inwestycje. Specjalizujemy się w dostarczaniu nietypowych rozwiązań. Wsłuchujemy się w potrzeby Klientów, gdyż ich zadowolenie jest naszym kluczowym celem. ELKO-BIS to najlepszy producent systemów odgromowych w Polsce!

Potwierdzeniem uznania dla jakości ELKO-BIS są certyfikaty: certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2008, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, Znak Bezpieczeństwa B oraz liczne nagrody targów branżowych:

Wyróżnienie Laur Innowacyjności
Złoty Volt Polskiej Izby Gospodarczej Elektrotechniki na Międzynarodowych Targach Bielskich ENERGETAB
Grand Prix Targów KONSERWACJE – Kościoły w Toruniu
I Nagroda Międzynarodowych Targów Sprzętu Elektrycznego ELEKTROTECHNIKA w Warszawie
Wyróżnienie Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB
Wyróżnienie Międzynarodowych Targi Energetyki i Elektrotechniki ENEX w Kielcach
Wyróżnienie Międzynarodowych Targów Budownictwa TARBUD we Wrocławiu
Wyróżnienie Międzynarodowych Targów Katowickich ELTARG

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.