DOMINO Sp.j. to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo handlowe z ponad 30-letnią tradycją. Jako spółka jawna działamy od 2002 r. i od tego czasu jesteśmy wiodącym producentem i dystrybutorem klamek, okuć stolarki otworowej oraz akcesoriów meblowych na polskim rynku. W naszej ofercie posiadamy stylowe klamki, wizjery, zawiasy, zamki, gałki, odbojniki i inne elementy okuć drzwiowych.

Wyroby tworzące ofertę firmy posiadają certyfikaty zgodności z Polską Normą, co oznacza, że są dopuszczone do powszechnego stosowania w budownictwie.

Od początku działalności jesteśmy zorientowani na zaspokojenie potrzeb klientów hurtowychwy oraz detalicznych. Sprzedaż hurtowa prowadzona jest zarówno w Dzierżoniowie, jak i na terenie całego kraju. Kluczowymi dystrybutorami produktów Domino są sieci marketów budowlanych, takich jak m.in. OBI, Leroy Merlin, Praktiker, NOMI, Brico Marche i inne. Ponadto, w każdym regionie Polski działają przedstawiciele regionalni, którzy zajmują się doradztwem, sprzedażą i serwisem produktów firmy.

Własność spółki stanowi również marka Wild Wood, pod którą firma od 2010 r. prowadzi sprzedaż podłóg z drewna egzotycznego i podłóg laminowanych. Oferta obejmuje szeroką gamę podłóg dostosowanych do różnorodnych potrzeb Klienta, a także niezbędne materiały wykończeniowe oraz listwy podłogowe i przypodłogowe.

Uzupełnienie naszej oferty handlowej stanowią profesjonalne urządzenia do malowania oraz agregaty natryskowe – budowlane i drogowe – amerykańskiej firmy GRACO. Prowadzimy zarówno sprzedaż, jak również wypożyczalnię oraz serwis tych urządzeń.

Zwieńczeniem działalności spółki jest salon firmowy w Dzierżoniowie (1200 m2), oferujący szeroki wybór płytek ceramicznych, armatury sanitarnej, drzwi, podłóg i farb.

W 2005 roku firma wdrożyła system zarządzania jakością ISO 9001, co wpłynęło na podniesienia standardów świadczonych usług. To natomiast zaowocowało wyróżenieniem firmy w prestiżowych konkursach, tj. np. Dobry Design czy Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy. Nagroda Dobry Design dotyczy unikatowego wzornictwa oraz precyzji wykonania klamek i podłóg, natomiast Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy to wyróżnienie przyznawane wiarygodnym gospodarczo podmiotom z Dolnego Śląska, wnoszącym istotny wkład w rozwój regionu, stanowiącym wizytówkę jakości, innowacyjności i nowoczesności.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.