DEFRO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa powstała w 2000 roku, choć jego początki sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. W początkowym okresie działalności firma zajmowała się świadczeniem usług ślusarsko-spawalniczych. Z czasem oferta firmy objęła wykonawstwo instalacji c.o. oraz jednostkową produkcję betoniarek oraz kotłów centralnego ogrzewania.
Szczególnym okresem w życiu firmy był rok 1993 – wtedy to debiutowała marka DEFRO. Z początkiem lutego 2000 roku obecny właściciel w myśl zasady, że sukcesu i zysków nie ma bez ryzyka, na bazie istniejącego ZPHU DEFRO powołał do życia DEFRO, a cztery lata później przejął od ojca zarządzanie firmą. Był to najważniejszy moment w historii firmy – jeszcze w tym samym roku rozpoczął się okres aktywnej działalności w zakresie projektowania i wdrażania nowych produktów.
Nowe pokolenie wniosło własną wizję firmy oraz odpowiadającą zmieniającym się wymogom rynku strategię rozwoju. Od tego momentu rodzinna firma zaczęła rozwijać się bardzo szybko - jeszcze w tym samym roku rozpoczął się okres aktywnej działalności w zakresie projektowania i wdrażania nowych produktów. Do tego czasu głównymi produktami firmy były: mieszalniki, taczki oraz betoniarki.
Pod koniec 2004 roku na rynek wprowadzone zostały nowe produkty – kotły centralnego ogrzewania na paliwa stałe. Nowe produkty spowodowały dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa. Nie było by dziś tak nowoczesnej, wydajnej i profesjonalnie zarządzanej firmy bez odpowiedniej kadry pracowniczej i menedżerskiej. W firmie DEFRO liczy się cały zespół. Daje ona pracę około pięciuset osobom, bezpośrednio współpracuje z ponad tysiącem dystrybutorów oraz dwoma tysiącami instalatorów.

News

The exhibitor has not added any news.