Firma MOSTOSTAL WECHTA rozpoczęła działalność jako przedsiębiorstwo państwowe w 1972r. i była jedną z pierwszych, w której wprowadzono przemysłowe metody produkcji konstrukcji stalowych. Produkcja i montaż konstrukcji stalowych należą od początku funkcjonowania do podstawowego przedmiotu działalności.
W ciągu minionego okresu firma przeszła długą drogę rozwoju – od produkcji stosunkowo prostych hal przemysłowych wytwarzanych seryjnie, przeznaczonych głównie na rynek krajowy , do najbardziej skomplikowanych konstrukcji i urządzeń wysyłanych z powodzeniem na rynki zagraniczne.
W 1992r. przedsiębiorstwo państwowe Wytwórnia Konstrukcji Stalowych MOSTOSTAL SŁUPCA zostało objęte prywatyzacją powszechną i przekształcone w spółkę akcyjną. W tej formie spółka MOSTOSTAL SŁUPCA S.A. w różnej strukturze własnościowej funkcjonowała do 2009r.
W latach 2010-2012 spółka prowadziła działalność jako spółka komandytowa-akcyjna, od 1.01.2014r. – jako spółka jawna, natomiast od 23.03.2016r. pod nazwą MOSTOSTAL WECHTA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna.
Od początku działalności firma jest przedsiębiorstwem jednozakładowym, a siedziba firmy jest zlokalizowana w Słupcy przy ul. Poznańskiej 41.

Products

The exhibitor has not added any products.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (1)