Przedsiębiorstwo MULTI powstało w 1989 roku. Jako pierwsze wprowadziło na polski rynek technologię INK−JET, dzięki której zaczęto znakować polskie produkty zgodnie z obowiązującymi w świecie normami. Oferuje kompleksowe, indywidualne rozwiązania dotyczące znakowania wyrobów.

Do dziś, MULTI jest czołowym dostawcą przemysłowych drukarek atramentowych INK−JET. Oferuje nowoczesne drukarki marki EBS produkowane w Polsce i eksportowane do ponad 40 krajów świata. Drukarki te zapewniają szybkie i bezdotykowe nanoszenie tekstów, grafiki, kodów, dat, numerów, danych przesyłanych z komputerów i urządzeń zewnętrznych np. automatyczne wagi, czytniki kodów, urządzenia automatyki.

W ofercie firmy znajdują się również termiczne i termotransferowe drukarki etykiet AVERY DENNISON, aplikatory i systemy drukująco aplikujące firmy WEBER i AVERY DENNISON, znakowarki mikropunktowe COUTH oraz znakowarki laserowe.

Dostarczamy części zamienne, etykiety, taśmy barwiące na indywidualne zamówienia klienta. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w/w urządzeń.

Przedsiębiorstwo MULTI mieści się w Opolu, a dzięki wielu punktom serwisowym w całej Polsce, jest w stanie dotrzeć do klienta w bardzo krótkim czasie. Aktualnie Firma zatrudnia 41 osób w całej Polsce, z czego większość to wysoko wykwalifikowani doradcy techniczno-handlowi.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.