Serwis Mergeto.pl uruchomiony w lutym 2011 roku jest innowacyjną Platformą Grupowych Transakcji On-line. Oferujemy nową, niedostępną do tej pory formę grupowych zakupów i sprzedaży w postaci grupowych aukcji internetowych. Na naszej platformie, kupisz i sprzedasz praktycznie każdy towar lub usługę.

Motto naszej firmy brzmi:
„Kup najtaniej jak się da, sprzedaj więcej niż kiedykolwiek”.

Ta prosta filozofia działania pociąga za sobą parę kluczowych zasad, których się trzymamy:

Kupujesz dowolną ilość towaru, ale zawsze w hurtowej cenie. Twoje zakupy już nie muszą być duże, aby cena zakupu była niska. Efekt skali, konieczny do uzyskania niskiej ceny, osiągamy poprzez zakup grupowy, w skład którego mogą wchodzić nieduże jednostkowe transakcje. Od momentu zarejestrowania się w Mergeto.pl, Twoje zakupy mogą być detaliczne, a cena i tak zawsze będzie hurtowa. Ustalana ją bowiem dla wolumenu zakupu całej grupy użytkowników biorących udział w aukcji, a nie dla pojedynczej transakcji.

Sprzedasz zawsze dużo więcej towarów i usług w zdecydowanie krótszym czasie. Dzieje się tak dlatego, że łączna ilość sprzedawana w każdej aukcji zawsze jest duża. Jedna aukcja to wiele mniejszych, jednostkowych transakcji zawieranych z poszczególnymi użytkownikami Mergeto.pl.

Twoje uczestnictwo w grupie zakupowej jest anonimowe, a udział darmowy. Bierzesz udział w grupowym zakupie bez konieczności wcześniejszej współpracy z innymi członkami grupy, czy też formalnego przystąpienia do niej. Pozostaniesz anonimowy, a Twoje dane pozna tylko sprzedawca wyłącznie w momencie, gdy dojdzie do zawarcia z nim umowy kupna. Jeżeli wcześniej musiałeś płacić za udział w jakiejkolwiek GRUPIE ZAKUPOWEJ, która negocjowała dla Ciebie ceny… to teraz wydajesz mniej na zakupy, ale nic Cię to nie kosztuje!

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.