HUAWEI to wiodący globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), obsługujący 45 spośród 50 największych operatorów telekomunikacyjnych świata. Dzięki nieustannym innowacjom podyktowanym potrzebami klientów, HUAWEI przedstawia wszechstronną i spersonalizowaną ofertę. Produkty i rozwiązania firmy Huawei wdrożono w ponad 140 krajach, zapewniając dostęp do usług telekomunikacyjnych jednej trzeciej populacji świata. Firma HUAWEI zatrudnia obecnie ponad 150 tysięcy pracowników, z których 70 tysięcy (ponad 46%) bierze udział w projektach badawczo-rozwojowych.

HUAWEI jest firmą prywatną – wszystkie jej udziały znajdują się w rękach pracowników. Począwszy od 1997 roku zmieniano sposób zarządzania firmą w oparciu o najlepsze praktyki branży, pracując z IBM, Hay Group, PricewaterhouseCoopers, Fraunhofer-Gesellschaft i Accenture w takich obszarach jak zarządzanie korporacyjne, zarządzanie zasobami ludzkimi, pracownicze plany udziałowe, zarządzanie finansami i kontrola jakości.

W Polsce HUAWEI działa od 2004 roku, zatrudniając obecnie ponad 500 pracowników. Od 2008 roku Warszawa jest centralą firmy na region Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii. HUAWEI Polska współpracuje ze wszystkimi najważniejszymi operatorami telekomunikacyjnymi w zakresie sieci transmisyjnych i urządzeń dostępowych (modemy, routery), a od 2011 roku dostępne są w Polsce także telefony, smartfony i tablety HUAWEI.

W 2012 roku firma HUAWEI zanotowała przychód w wysokości 35,4 miliarda dolarów, co daje wzrost o 8% rok do roku. Raport finansowy HUAWEI przygotowywany podczas corocznego audytu przez firmę KPMG, publikowany jest w kwietniu na stronie: www.huawei.com.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.