Welpol Adventure – firma z dużym doświadczeniem i mnóstwem pomysłów!

Naszym celem jest odkrywanie nowych, ekscytujących bajek. Wydawanie ich jako książeczki i filmy dla dzieci w każdym wieku i na każdą chwilę ich pełnego przygód dzieciństwa. Nieustannie rozwijamy katalog produktów. Na całym świecie szukamy ciekawie opowiedzianych przygód dla dzieci, wprowadzając je w polską kulturę.

Grupa WELPOL istnieje od 1991 roku wprowadzając na rynek Polski bajki i filmy przyrodnicze na kasetach VHS. Mamy swoje magazyny, pakowalnie i foliarnie produktów, logistykę oraz studio nagrań i studio graficzne. Współpracujemy z najlepszymi grafikami. Zajmujemy się produkcją graficzną wszelkich interesujących projektów z zagranicy wzbogacając rynek w Polsce o urocze bajki edukacyjne i przyjazne dzieciom, a także ich rodzicom, bajki bez przemocy.

W 2010 roku otworzyliśmy firmę WELPOL ADVENTURE sp. z o.o., która już po roku działania, posiada bardzo bogatą ofertę bajek dla dzieci wydając je na płytach DVD.

WELPOL ADVENTURE przejęła wszelkie licencje z WELPOL GROUP i jest jedynym reprezentantem korporacji w tym segmencie.

Od 2011 WELPOL ADVENTURE otwiera nowy dział, który będzie zajmował się wydawaniem książek dziecięcych.

Gościmy również na targach międzynarodowych filmów, bajek, gazetek i gadżetów każdego roku, szukając interesujących zagranicznych publikacji.

Jesteśmy otwarci na nowe znajomości i pomysły pragnąc rozwoju „polskiego kina bajki”!

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.