Firma Graff proponuje Państwu szeroką gamę odzieży specjalistycznej z przeznaczeniem dla myśliwych i wędkarzy a także służb ochrony, pracowników leśnych, fotoreporterów i innych. Produkcją odzieży zajmujemy się od 19 lat spełniając oczekiwania naszych klientów. Od początku powstania firmy na każdym etapie produkcji dbamy o jakość nie poddając się ogólnym tendencjom spadku cen kosztem jakości. Dziękujemy naszym wiernym klientom za zaufanie do naszych produktów. Obiecujemy, że z determinacją utrzymamy jakość naszych wyrobów na najwyższym poziomie, aby POLSKIE PRODUKTY! wygrywały ze światową konkurencją.

W stałej ofercie (wiosna - lato - jesień - zima) posiadamy rózne modele kurtek, kamizelek, odzież przeciwdeszczową, bluzy, spodnie, czapki, kapelusze, bieliznę termo-aktywną, itp. Na uwagę zasługują perfekcyjnie wykonane kamizelki, ze szczególną dbałością o wytrzymałość i funkcjonalność, co czyni je mianem poszukiwanych. Wyroby nasze wyróżnia spośród ofert innych firm bogata kolorystyka, wysoka jakość wykonania, trwałość, surowa elegancja oraz dbałość o szczegół.

Do produkcji używamy najnowocześniejszych materiałów takich jak BRATEX, FLEX, POLARON - X, WATER-STOP, TEFLON, MERYL-SKINLIFE, które pracują w THERMO-SYSTEMIE dzięki temu wyroby sprawdzają się nawet w najcięższych warunkach klimatycznych.

W tym roku ofertę wzbogaciliśmy o bieliznę thermo-aktywną dla Pań, której linia nosi nazwę GRAFF-BIOACTIV. Projekty powstają w oparciu o dokładną analizę rynku, biorąc pod uwagę sugestie doświadczonych handlowców, ludzi związanych z branżą, jak i zwykłych użytkowników. Dzięki temu odbiorcą naszej odzieży jest nie tylko wędkarz, myśliwy, itd. ale również miłośnik pieszych wędrówek, rowerowych wycieczek, safari, elektromonter, budowlaniec młodzież i dziecko.My zaspokoimy gusta najwybredniejszego klienta.

Jesteśmy otwarci na propozycje kontrahenta, możemy uszyć wg załączonego wzoru i dowolnie dostarczonej tkaniny. Dzięki fachowej sile w biurze projektów opracujemy najbardziej wyrafinowany model i wdrożymy go do produkcji. Współpracujemy z wieloma znanymi firmami na terenie kraju jak i z zagranicy.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.