Firma Kominki Grzewcze Popiołek to firma handlowo – usługowa, która powstała w latach dziewięćdziesiątych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam czuć się profesjonalistami w dziedzinie kominków.

Pracujemy na najnowszych technologiach i atestowanych ognioodpornych materiałach. Naszą wiedzę pogłębiamy uczestnicząc w licznych szkoleniach, sympozjach, zjazdach nie tylko krajowych, ale i zagranicznych.

Posiadamy w ofercie - w cenach producenta - wkłady renomowanych firm takich jak: Seguin, Tarnava, KFD, Rueg,Haas+Sohn, Dovre, Jotul, Brunner, Blanzek i inne.

Oferujemy naszym Klientom obudowy kominkowe (w każdym możliwym stylu), które sami projektujemy, przygotowujemy i montujemy. Należy podkreślić, że sami obrabiamy kamień (marmur, granit), dlatego jesteśmy konkurencyjni cenowo. Ponadto nasza firma jest importerem obudów portalowych w stylu angielskim. Przygotowujemy dla klientów także inne elementy z kamienia takie jak: parapety, blaty kuchenne, płytki marmurowe, granitowe itd.

Proponujemy także wszystkie akcesoria, potrzebne do montażu kominków (płyty Varmsen, kratki, Rotoventy...).

Profesjonalizm i wysoka jakość usług gwarantują satysfakcję klienta. Niech pozostanie to zachętą do skorzystania z naszych usług.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.