W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór olejowanych kurtek i płaszczy, kapeluszy skórzanych, wełnianych i słomkowych, bluz, swetrów, T-shirtów, toreb i innej galanterii w pełnym asortymencie rozmiarów i kolorów.

Produkty, które posiadamy w naszej ofercie są najwyższej jakości i interesują nie tylko klientów aktywnych fizycznie, uprawiających golfa, jazdę konną, turystykę motocyklową i pieszą, żeglarstwo, wędkarstwo czy też myślistwo ale szerokie grono osób, które chcą ubierać się oryginalnie i praktycznie zarazem, odwołując się do znanych w świecie wzorców.

Już od ponad 200 lat pionierzy podbijający Australię, ten dziki i nieprzyjazny kontynent musieli dostosować swój ubiór i ekwipunek by zmierzyć się z palącym słońcem, gwałtownymi ulewami, jadowitymi owadami i gadami, pyłem i wiatrem zapierającym dech w piersiach i ekstremalnymi temperaturami w dzień i w nocy. Musiał on być odporny, uniwersalny a zarazem lekki i praktyczny. Późniejsze pokolenia farmerów, pasterzy, górników, myśliwych i zwykłych trampów dopracowały jeszcze bardziej ten ubiór i w rezultacie mamy dzisiaj australijski styl odzieży reprezentowany przez nasze marki. Być może ma on w sobie coś z romantyzmu Dzikiego Zachodu i Westernu ale przede wszystkim odzwierciedla ducha Australii. Ducha niespokojnego, żądnego przygód i wyzwań. Ducha indywidualizmu i odwagi. To tradycja wynikająca z historii i kultury tego kontynentu.

Proponujemy Państwu pełną gamę kurtek, płaszczy i skórzanych, wełnianych i słomkowych kapeluszy które wykonane są z najlepszych gatunkowo materiałów z wykończeniami ze skóry kangurów i całą gamę galanterii, która nawiązuje do tego stylu.

Mamy nadzieję, że znajdziecie Państwo w naszym sklepie coś dla siebie. A jeśli nie, to skontaktujcie się z nami, być może my to dla Was znajdziemy?!!!

Pozdrawiamy i życzymy udanych zakupów

Zespół Australian Fashion

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.