Nowość w Automatic Letter Bender - Digital Cutting Machine!

2019-03-04 12:24:02
Digital Cutting Machine – uniwersalne urządzenie przeznaczone do precyzyjnego cięcia miękkich, niemetalicznych materiałów, m.in. płyt piankowych Kapa Board, kartonów wielowarstwowych, foli, PVC, tkanin, skór naturalnych oraz uszczelek gumowych. Jest przeznaczone do różnorodnych zadań i operacji, tj. pełne cięcie, pół cięcie, frezowanie, dziurkowanie, bigowanie, znakowanie, itp. Doskonale radzi sobie z cięciem trudnych lub nietypowych kształtów. Duża wydajność powala na produkcję niewielkiej partii lub prototypów czy partii próbnych. Urządzenie eliminuje błędy wynikające z ręcznej pracy. Wysoka jakość i precyzja cięcia, stabilność konstrukcji i uniwersalność to cechy wyróżniające to urządzenie.
Digital Cutting Machine jest wyposażona w wymienne moduły, m.in. nóż oscylacyjny, kółka bigujące, frez, nóż V-cut czy też nóż tarczowy, co jest komfortowe przy tak ogromnej różnorodności wykorzystywanych materiałów i technik cięcia.

Właściwości:
niezależnie oprogramowanie CAM zapobiega błędom przy przekraczaniu obrysu.
inteligentna funkcja mapowania: aby zapewnić doskonałe cięcie, płaskość blatu jest mierzona automatycznie poprzez mapowanie, z precyzyjnym wykrywaniem wysokości, którą można kompensować w czasie rzeczywistym za pomocą oprogramowania.
inteligentne pasowanie ciętych kształtów do krawędzi materiału.
automatyczna kalibracja narzędzia: wymiana narzędzia jest szybka i łatwa dzięki laserowemu czujnikowi wysokości ostrza narzędzia. Dokładnie i automatycznie kalibruje głębokość roboczą dla różnych narzędzi, co znacznie ułatwia obsługę.
szybka wymiana modułów uniwersalnych zapewnia łatwą i wydajną obsługę maszyny.