UNIMETAL jest największym w Polsce producentem urządzeń diagnostycznych. Nasze urządzenia produkujemy w naszej fabryce w Złotowie (woj. wielkopolskie) – zdjęcie powyżej, a nasze urządzenia wykonane są z europejskich części i komponentów.

Posiadamy swój własny dział badań i rozwoju, w którym zatrudniamy najwyższej klasy inżynierów i specjalistów branży IT. Oprogramowanie i wszystkie moduły elektroniczne projektujemy i rozwijamy we własnym zakresie. Nasz sprzęt uchodzi za najnowocześniejszy na rynku i wyznacza nowe standardy w branży.

Jesteśmy liderem w sprzedaży wyposażenia stacji kontroli pojazdów. W tym zakresie przedstawiamy szeroką i kompleksową ofertę.

NASZE PODEJŚCIE DO KLIENTA. Rozwój urządzeń i usług opieramy na rzeczywistych potrzebach i sygnałach od naszych Klientów w kraju i za granicą. Natychmiast reagujemy na wszelkie zmiany prawne, wymagania i potrzeby rynku, a ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszych Klientów (począwszy od doboru właściwych parametrów sprzętu, opcji technicznych, a na kolorze i stylistyce kończąc).

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (2)