TBI Technology - dostawca nowoczesnych i niezawodnych rozwiązań w zakresie obróbki skrawaniem.
Oferujemy rozwiązania technologiczne począwszy od dostarczania obrabiarek CNC, doboru narzędzi do obróbki, po komputerowe systemy CAD/CAM wspomagające wytwarzanie. Ponadto świadczymy takie usługi jak: serwis oraz modernizacje maszyn CNC, szkolenia w zakresie obsługi obrabiarek CNC, szkolenia CAD/CAM. Nasza oferta obejmuje również projektowanie i budowę obrabiarek i urządzeń prototypowych.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym i serwisowym następujących producentów obrabiarek marki: AUERBACH, SAFOP, PARPAS. Proces produkcji wspomagają również oferowane przez nas rozwiązania PLM, system CATIA, ENOVIA oraz DELMIA - firmy Dassault Systemes

Główny produktem firmy są obrabiarki marki TBI, produkowane pod nadzorem własnych inżynierów
w największych zakładach obrabiarkowych na Tajwanie. Zapewniamy pełną opiekę techniczną
i serwisową oraz przejmujemy zobowiązania z tytułu gwarancji i rękojmi. Obrabiarki opatrzone są znakiem CE oraz produkowane na bazie najlepszych komponentów znanych europejskich producentów podzespołów obrabiarek.

Firma działa od 2008 roku zatrudniając pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży. Siedziba firmy i biuro handlowe mieści się w Raciborzu. Trzy punkty serwisowe zlokalizowane są w Raciborzu, i Wrocławiu, Ostrowcu Świętokrzyskim.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.