EQUIPO to młoda, bardzo prężnie rozwijająca się firma handlowa istniejącą od 2008 roku.
Działamy w kilku dynamicznie rozwijających się branżach, do jakich zaliczamy:

gospodarkę odpadami komunalnymi i przemysłowymi
zagospodarowanie osadów ściekowych
poligrafię, produkcję opakowań, folii i tworzyw sztucznych
elektrostatykę i uziemianie
Podbijamy rynek opierając swoją ofertę na doświadczeniu naszych zagranicznych partnerów w kwestii technologii oraz innowacyjnym podejściu do Klienta.

Oferujemy nie tylko sprzęt, który możecie Państwo zainstalować na istniejących liniach produkcyjnych, ale całe rozwiązania poparte wiedzą techniczną.

Nie zatrudniamy handlowców, lecz specjalistów z wyższym wykształceniem technicznym, którzy służą wsparciem przed, podczas i po dokonaniu inwestycji. Zapewniamy również pomoc i fachowe doradztwo nawet w przypadku, kiedy nie zdecydujecie się Państwo na zakup oferowanych przez nas rozwiązań.

Stawiamy na dobry kontakt z Klientem, doskonałą obsługę oraz opiekę techniczną. Konkurencyjność EQUIPO polega także na tym, że skupiamy najbardziej zaawansowanych technologicznie dostawców dostępnych dla poszczególnych segmentów. Ponadto dysponujemy ogromnym zapleczem technicznym i wiedzą wynikającą z wieloletniego doświadczenia w branży poligraficznej i gospodarki odpadami.

Nie wyobrażaliśmy sobie rzetelnej oferty bez zagwarantowania naszym Klientom serwisu, który jest niezwykle istotnym elementem w prowadzeniu działalności dotyczącej sprzedaży maszyn przemysłowych.

News

The exhibitor has not added any news.