Wydawnictwo Auto Technika Motoryzacyjna powstało w 1993 roku, ale jego doświadczenia w branży czasopism motoryzacyjnych sięgają początku lat 80. Od samego początku nadrzędną wartością była dla nas rzetelność i profesjonalizm w przekazywaniu informacji. Tym zdobyliśmy sobie zaufanie wielu Czytelników.
Nasze miesięczniki tworzy zespół doświadczonych redaktorów z wyższym wykształceniem technicznym lub logistycznym, dlatego artykuły zawierają informacje sprawdzone z inżynierską dokładnością i w pełni wiarygodne. Wkładamy wiele pracy w odpowiednie przygotowanie prezentowanych informacji, osobiście uczestniczymy w testach i pokazach. Atutem naszych czasopism jest dostosowanie tematyki do potrzeb odbiorców.

TRANSPORT-Technika Motoryzacyjna to miesięcznik przeznaczony dla kierownictwa technicznego firm przewozowych i szeroko rozumianego zaplecza transportu: producentów nadwozi, warsztatów obsługowych itp. Informujemy w nim o budowie i zasadach prawidłowej eksploatacji pojazdów ciężarowych, autobusów, specjalistycznych środków transportu.

Popularność naszych tytułów dowodzi, jak pomocne mogą być profesjonalne pisma branżowe. Staramy się jednak przekazywać tę wiedzę w przystępny i atrakcyjny sposób, by skłonić do sięgnięcia po TRANSPORT-TM także miłośników motoryzacji nie związanych z nią zawodowo. „Dla każdego – coś fachowego”, to nasza dewiza.

Zachęcamy do odwiedzenia naszych stron internetowych, gdzie można dowiedzieć się więcej o naszych tytułach, podjąć prenumeratę, kupić egzemplarze bieżące i archiwalne.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.