Firma Power Boats Poland Sp. z o.o. posiada długoletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży łodzi i jachtów motorowych oraz jachtów żaglowych. Od samego początku podstawowym założeniem i najważniejszym naszym celem jest sprzedaż łodzi i jachtów na najwyższym, światowym poziomie. Stąd wybór reprezentowanych przez nas marek: Azimut Yachts, Beneteau, Cobalt Boats i Sea Ray. Naszą dewizą jest wysoka jakość usług, doświadczenie w obsłudze klientów oraz profesjonalizm w działaniu.

Nasza kadra to zespół specjalistów posiadających olbrzymie doświadczenie w pływaniu po wszelkich akwenach. Dzięki temu, iż nie tylko sprzedajemy łodzie, ale także jesteśmy pasjonatami sportów motorowodnych, w kwestii wyboru łodzi śmiało możemy doradzić nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Dołożymy wszelkich starań, by jednostka, której stery trafią w jego ręce nie tylko spełniała wszystkie oczekiwania, ale także wyprzedzała marzenia.

Nasze biuro sprzedaży oraz salon ekspozycyjny znajdują się w Nieporęcie koło Warszawy. W tym malowniczym miejscu nad Zalewem Zegrzyńskim przez 6 dni w tygodniu mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą, obejrzeć wybrane modele oraz dowiedzieć się wszystkiego na temat naszych jachtów i łodzi motorowych. Nasi pracownicy pomogą Państwu w wyborze jachtu odpowiedniego dla Państwa potrzeb. Mogą tutaj Państwo także skorzystać z naszej oferty serwisowej.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.