Firma Steeler oferuje optymalne rozwiązania zarówno dla biznesu, jak i dla indywidualnych klientów. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, a jednocześnie średniej wielkości firmą, sklasyfikowaną według norm Unii Europejskiej.

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1995 roku. Obecnie jesteśmy największym producentem orurowań z homologacją w Polsce. Zajmujemy również znaczącą pozycję na rynku europejskim. Naszym celem jest dostarczenie sprawdzonych i funkcjonalnych rozwiązań, które w pełni sprostają Twoim oczekiwaniom. Dlatego w 2006 roku rozbudowaliśmy nasz zakład oraz zmodernizowaliśmy park maszynowy, by zapewnić Ci kompleksowe usługi jak najwyższej jakości.

Wzbogaciliśmy swoją ofertę o wyposażenie do najbardziej popularnych samochodów terenowych w Polsce. Obecnie proponujemy osłony podwozia, wyciągarki i płyty montażowe, zabudowy do samochodów typu pick-up, wykładziny oraz wszelkiego rodzaju uniwersalne akcesoria, które nadadzą Twojemu autu wyjątkowego charakteru. Oferowane przez nas produkty można nabyć w salonach w całej Polsce.

W chwili obecnej współpracujemy z następującymi centralami w zakresie dostawy orurowań i akcesoriów do aut:
- Toyota Motor Poland,
- Suzuki Motor Poland,
- Mitsubishi Motors Poland,
- Kia Motors Polska,
- Ford Polska,
- Subaru Import Polska,
- Isuzu Automotive Polska.

Przedstawiciele firmy Steeler pracują również w dwudziestu jeden krajach europejskich oraz w Nowej Zelandii, dostarczając nasze akcesoria do salonów samochodowych w całej Europie.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.