„Stalco-Industries” Sp. z o.o. – firma powstała w 1996 roku na bazie Zakładu Konstrukcji Stalowych, od ponad 20 lat należymy do grupy kapitałowej Werner und Weber, lidera w tej branży na rynku Europy Zachodniej.

Od początku swojej działalności wyspecjalizowaliśmy się w produkcji wysokiej jakości hydraulicznych pras kontenerowych (praso-kontenerów i pras stacjonarnych) stosowanych do ekologicznego i ekonomicznego gospodarowania odpadami.
Produkujemy również różnego rodzaju kontenery tradycyjne, jak i specjalnego przeznaczenia, które znajdują zastosowanie w gospodarce odpadami i budownictwie.
Nasze urządzenia, które są znane z niezawodności jak również bezawaryjnego działania znajdują zastosowanie w każdej gałęzi gospodarki począwszy od recyklingu, poprzez przemysł spożywczy a kończąc na poligrafii. Do dzisiaj na rynku wtórnym można spotkać urządzenia, które opuściły naszą fabrykę ponad 18 lat temu i nadal są niezawodne i spełniają swoją rolę.

Już ponad 4 tysiące naszych pras pracuje w krajach Unii Europejskiej, a także na Bliskim Wschodzie. Nasze produkty spełniają bardzo wysokie wymagania dotyczące jakości, bezpieczeństwa i niezawodności.

Nasze biuro konstrukcyjne oraz park maszynowy pozwalają Nam podjąć się praktycznie każdego projektu, gdzie niejednokrotnie inne Firmy widząc złożoność wyznań postawionym przez klientów rezygnowały z udziału w budowie urządzeń.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Nami, a Dział Sprzedaży służy pomocą i doradztwem.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.