Zakład Produkcyjno – Usługowy „ZAMET” działa nie przerwanie od 1978 roku. Na początku swojej działąlności produkowaliśmy siatkę ogrodzeniową. Z biegiem czasu i zarazem rozwojem polskiego rolnictwa nasza działalność skupiła się głównie na produkcji na potrzeby rolnictwa. Rozpoczęliśmy produkcję rozrzutników do obornika. Kolejną maszyną która powstała w naszej firmie, była przyczepa samozbierąjąca o symbolu fabrycznym T183/1. W w kolejnych latach do oferowanego przez nas asortymentu wprowadziliśmy ścinacze zielonek T635 w wersjach do zbioru trawy i ziół typu: mięta, szpinak, pietruszka itp. Ostatnią nowością jest obsypnik do pryzm o symbolu P427, cieszący się dużym zadowoleniem wśród użytkowników. Do naszym produktów należy również zaliczyć, włókę łąkową, równarkę pryzm.

Nasze produkty wyróżniają się na tele konkurencji powtarzalnościa, niezawodnością, wysoką jakością podzespołów oraz sprawdzoną myślą techniczną.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu osobistego w siedziabie i zakładzie produkcyjnym firmy.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.