CORRIMEX J. Sałapatek, S. Cwajda Spółka Jawna to prężnie rozwijająca się firma prywatna oparta na polskim kapitale. Od 1990 roku zajmuje się sprzedażą i serwisem myjni samochodowych oraz technicznego wyposażenia stacji paliw, w tym budową technologii stacji paliw.

W ciągu ponad 25 letniej działalności Corrimex rozwinął się z dwuosobowej spółki dwóch założycieli w przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 40 osób. Firma ma własną siedzibę w Łomiankach (biuro i magazyn) oraz biura w Poznaniu i Gdańsku, a także sieć 18 punktów serwisowych rozlokowanych na terenie całego kraju.

Corrimex jest dostawcą urządzeń najwyższej jakości znanych i cenionych marek na całym świecie. Dla wszystkich sprzedawanych produktów oferowane jest doradztwo techniczne, usługi montażu, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz dostawy materiałów eksploatacyjnych. Wszystkie usługi wykonują własne ekipy serwisowe.

Firma była wielokrotnie wyróżniana w wielu edycjach konkursu Gazele Biznesu, Diament Miesięcznika Forbes, Rzetelna Firma. Otrzymała nagrody i wyróżnienia na targach branżowych.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.