INFOMAX działa na rynku od 1991 roku. W tym czasie doprowadziliśmy do powstania wielu branżowych wydawnictw reklamowych promujących firmy z Polski na terenie Europy. Studio Grafiki Komputerowej, zespół doświadczonych pracowników oraz własna drukarnia offsetowa stawia nas w czołówce polskich firm wydawniczo - reklamowych.

Od prawie dziesięciu lat, przy współpracy z wieloma organizatorami imprez targowych, promujemy Polski biznes "na wschodzie". W tym okresie wydaliśmy kilkaset katalogów, które zawierały informacje o rodzimych firmach chcących współpracować z krajami dawnego ZSRR. Nasze starania w dużym stopniu przyczyniły się do rozwoju współpracy z partnerami rosyjskimi, ukraińskimi, białoruskimi, litewskimi, łotewskimi, a ostatnio nawet kazachskimi.

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej wzrosło zainteresowanie handlem między naszym krajem a innymi członkami Unii. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na szybką i skuteczna reklamę - informację gospodarczą, rozpoczęliśmy druk wydawnictw na rynek "zachodni". W krótkim czasie nasze starania docenili nasi reklamodawcy dla których promocja na stronach naszych wydawnictw stała się znaczącym - skutecznym elementem w polityce reklamowej.

Products

The exhibitor has not added any products.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.