Firma Produkcyjno Handlowa DRUTEX zaczynała swoją działalność w 1990r. W pierwszym roku swojej działalności zaczęła sprowadzać do kraju stelaże metalowe do mebli tapicerowanych i tak związała się handlowo z międzynarodowym potentatem tych produktów, firmami SEDAC-MECOBEL (Belgia) i SEDAC-MERAL (Francja).

Po uzyskaniu w 1994r licencji i zakupie linii montażowych uruchomiono produkcję stelaży w Polsce, w Suchym Lesie pod Poznaniem. Równolegle ruszyła też produkcja bielizny pościelowej i prześcieradeł. W kolejnych latach nastąpił błyskawiczny rozwój firmy - dzięki docenionej na rynku wysokiej jakości, zarówno produktów jak i obsługi klienta. W 1997r firma DRUTEX przeniosła się do większych, zakupionych hal produkcyjnych do odległej o 15 km Murowanej Gośliny. Uruchomiono kolejne linie produkcyjne dla stelaży metalowych oraz w pełni wyposażono szwalnię do konfekcjonowania bielizny pościelowej i prześcieradeł.

W 2010r zakupiono w pełni zautomatyzowaną linię do produkcji materacy. Na koniec 2012r zdecydowano o zaprzestaniu produkcji bielizny pościlowej. W międzyczasie firma uzyskiwała różnego rodzaju nagrody i wyróżnienia: w 2005r za nie wymagającą prasowania bieliznę pościelową o bogatym wzornictwie – Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich w 2003r za największą inwestycję Miasta i Gminy Murowana Goślina Inwestora Roku. Firma zbiera też liczne podziękowania za działalność charytatywną.

Od początku działalności firma bierze aktywny udział w corocznych branżowych wystawach na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Dzięki dużym możliwością technicznym i fachowej wiedzy dobrze wyszkolonego zespołu, firma DRUTEX zajęła pozycję lidera na rynku i jest największym w Polsce producentem stelaży metalowych do mebli tapicerowanych.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.