Firma „ADRIANO” została założona w 1987r., pierwszą działalnością była sprzedaż obuwia detaliczna oraz hurtowa.
Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z klientem mogliśmy poznać jego upodobania i wymagania względem jakości i wygody obuwia. W 1992r. podjęliśmy decyzje o rozpoczęciu własnej produkcji, posiadając już wieloletnie doświadczenie w branży obuwniczej mogliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Ponadto mając siedzibę w rejonie silnie rozwiniętym przez branże obuwniczą posiadaliśmy i posiadamy dostęp do wysokiej jakości materiałów, nowoczesnej technologii, dużej wiedzy jaki i wyszkolonych pracowników. Wszystkie te czynniki sprawiły, iż systematycznie i rzetelnie budowaliśmy swoją pozycję na rynku polskim i zagranicznym. Swoimi działaniami sprawiliśmy, iż swoją siecią sprzedaży objęliśmy cały kraj.

Od roku 2007 wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów podnieśliśmy jakość swoich produktów i stworzyliśmy markę ENZO PERUZZI. Stworzenie nowej marki i wyższej jakości produktu spowodowało większe zainteresowanie naszym asortymentem oraz rozwojem sieci sprzedaży o kolejne punkty dystrybucji.

Naszą nową markę prezentowaliśmy na międzynarodowych targach obuwniczy w Poznaniu jak i na branżowych wystawach POLSHOES, na których do tej pory gościmy. Uczestnictwo na takiego typu wystawach ma na celu zwiększenie rozpoznawalności naszej nowej marki i pozyskanie nowych klientów.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.