Firma DEC Poland TEKPRO Sp. z o.o. została założona w marcu 2007 roku przez dwa podmioty zagraniczne - duńską firmę TEKEMAS A/S i szwajcarską Dietrich Engineering Consultants sa .


Jesteśmy firmą handlową i projektową, dostarczającą pojedyncze urządzenia i kompletne instalacje przemysłowe do obsługi materiałów sypkich w procesach produkcyjnych.

Oprócz sprzedaży pojedynczych urządzeń zajmujemy się wspólnie z Klientem przygotowaniem projektów układów funkcjonalnych oraz kompleksowych rozwiązań technologicznych pod klucz.

Naszymi Klientami są firmy działające w branżach farmaceutycznej, spożywczej, chemicznej i tworzyw sztucznych.

Oferowana przez nas technologia próżniowo-ciśnieniowego przemieszczania, dozowania, mieszania produktów pozwala na całkowitą hermetyzację i inertyzację procesów.

TEKPRO jest również przedstawicielem firmy Coperion K-Tron , światowego lidera na rynku dozowników grawimetrycznych i systemów transportu pneumatycznego.

Bogate doświadczenie firm założycielskich i zdolność rozwijania nowych technologii czynią Tekpro użytecznym partnerem dla firm przetwarzających materiały sypkie w procesach produkcyjnych.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.